Aktualności

Dzień Seniora w Jaworzynie Śląskiej

Dzień Seniora w Jaworzynie Śląskiej

27-11-2012

Tegoroczna uroczystość związana z obchodami święta seniorów rozpoczęła się debatą.
Uczestniczyli w niej m.in.: Burmistrz, Sekretarz Gminy, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrektor SOKiBP, Komendant Posterunku Policji, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Celem spotkania była dyskusja nad planowanymi działaniami na rzecz osób starszych, niepełnosprawnych - ich aktywizacji i lepszych warunków życia oraz możliwościami pozyskania funduszy na ten cel.
Następnie uczestnicy debaty i zaproszeni goście udali się do sali widowiskowej, gdzie mogli obejrzeć występ artystyczny młodzieży z zespołu Word Pick oraz grupy seniorów.
Zaproszeni goście wygłosili przemówienia i składali życzenia wszystkim osobom starszym w naszej gminie. Po części artystycznej odbyła się w naszej parafii Msza Święta w intencji seniorów.

Przewodnicząca PZERiI w Jaworzynie Śląskiej Pani Stefania Grajaszek w imieniu organizatorów składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Dnia Seniora. Podsumowując uroczystość, pani Grajaszek powiedziała:
„Obecność zaproszonych gości była dowodem szacunku dla tych, którzy z tym miastem związali swoje losy, tu żyją i tu pracowali.
Młodzież udowodniła, że młode pokolenie potrafi być odpowiedzialne i szanuje starszych.
Uczestników debaty zapewniam, że udział w niej nie był czasem straconym”.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30