Aktualności

Spotkanie z dyrektorami szkół

Spotkanie z dyrektorami szkół

12-10-2012

Zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej był okazją do tradycyjnego spotkania władz gminy z dyrektorami jaworzyńskich placówek oświatowych. Tym razem, w odróżnieniu od powszednich – roboczych narad wizyta dyrektorów miała charakter odświętny. 


Przybyli wszyscy dyrektorzy: Pani Teresa Gawron – SP w Jaworzynie Śląskiej, Pani Małgorzata Adamowicz - SP w Pastuchowie, Pani Jadwiga Chrobak – Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej oraz Panowie Maciej Plencler – SP w Starym Jaworowie i Krzysztof Sołtys – Gimnazjum. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, po przywitaniu dyrektorów wszystkich pięciu placówek przekazał na ich ręce najserdeczniejsze życzenia kierowane również do wszystkich nauczycieli i pracowników oświatowych z naszej gminy.

Burmistrz podkreślił, że praca nauczyciela jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem i gmina w miarę swoich możliwości zawsze uwzględnia priorytetową rolę jaką odgrywa edukacja i wychowanie młodego pokolenia. W dalszej części spotkania goście podzielili się swoimi odczuciami dotyczącymi ich pracy i współczesnej sytuacji zawodowej nauczycieli.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30