Aktualności

Gimnazjum nr 1 - Szkoła Odkrywców Talentów

Gimnazjum nr 1 - Szkoła Odkrywców Talentów

04-07-2012

Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które przyczyniają się do wspierania zainteresowań oraz uzdolnień uczniów i jest przyznawany tym placówkom, w których nauczyciele prowadzą systematyczną pracę z uczniami zdolnymi mającymi konkretne osiągnięcia w wybranej dziedzinie:

sportowej, artystycznej, naukowej, technicznej lub społecznej. Aby otrzymać tytuł Szkoły Odkrywców Talentów należało opisać przykłady pracy nauczycieli polegającej na rozwijaniu zainteresowań i talentów uczniów.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, który podlega Ministerstwu Edukacji Narodowej.

Starając się o przyznanie tytułu opisano pracę nauczycieli i sukcesy uczniów w następujących dziedzinach: historycznej, plastycznej, muzycznej, sportowej i fotograficzno-komputerowej.

Z Ośrodka Rozwoju Edukacji otrzymaliśmy list gratulacyjny i tabliczkę świadczącą o tym, że znaleźliśmy się w ogólnopolskim wykazie szkół promujących talenty.

Tytuł przyznawany jest szkołom na okres jednego roku. Za rok należy ponownie złożyć sprawozdanie, w którym mają być przedstawione kolejne działania rozwijające zainteresowania i zdolności jaworzyńskich gimnazjalistów oraz wynikające z tego znaczące sukcesy.

Na pewno zrobimy wszystko, by utrzymać ten zaszczytny tytuł.

Lider zdolności w Szkole Odkrywców Talentów
Anna Ryś

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30