Aktualności

Ferie w Klubie Młodzieżowym minęły szybko

Ferie w Klubie Młodzieżowym minęły szybko

31-01-2012

Członkowie Klubu Młodzieżowego postanowili zadbać o to, aby minione ferie nasze dzieci spędziły w atrakcyjny sposób. Przez cały drugi tydzień młodzież poświęciła swój czas na organizację ferii zimowych dla dzieci. Wraz z opiekunami przygotowała wiele zabaw i konkursów. Każdy dzień miał inny temat przewodni.

Były zawody sportowe, konkursy w grach stolikowych i nauka tańca. Najbardziej atrakcyjne okazały się dwa ostatnie dni. W czwartek wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na osiem grup i wyruszyli w miasto, aby zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi specjalnie dla nich. Była to Gra Miejska o Jaworzynie. Zadania były zabawne (policzyć drzewa w parku) oraz edukacyjne (w którym roku wybudowano budynek obecnego gimnazjum). Wszyscy dobrze się sprawili i nie mieli większych kłopotów z rozwiązaniem wszystkich 12 zadań. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymali oczywiście nagrody.
Ferie zakończono wspólnym pieczeniem kiełbasek na ognisku. Na placu za kościołem odbyły się różne zabawy ze śniegiem i na śniegu, a gorąca, upieczona samodzielnie, kiełbaska pozwoliła zapomnieć o zimnie.
Przez cały ten tydzień w zajęciach uczestniczyło łącznie ponad 40 dzieci i większość dopytywała się, czy w przyszłym roku również młodzież poprowadzi zajęcia, co uznać można za najlepszą ocenę zaangażowania naszej młodzieży.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30