Aktualności

V Turniej Stowarzyszeń i Instytucji

V Turniej Stowarzyszeń i Instytucji

23-01-2012

W V Turnieju Stowarzyszeń i Instytucji w piłce halowej, który odbył się 21 stycznia br. zwyciężyła drużyna jaworzyńskich przedsiębiorców. Swój udział w tej imprezie zgłosiło siedem drużyn, reprezentujących organizacje i grupy społeczne z terenu Gminy Jaworzyna Śląska:

Niezależne Stowarzyszenie Wędkarskie, OSP Jaworzyna Śląska, OSP Piotrowice Świdnickie, OSP Bolesławice, OSP Pastuchów, Przedsiębiorcy oraz Samorządowcy.

Chociaż turniej miał charakter amatorski, to w czasie rozgrywek okazało się, że chęć zwycięstwa wśród zawodników była bardzo mocna, co przełożyło się na ciągłą walkę o piłkę i wysoki poziom emocji podczas meczów. Drużyna Samorzadowców, mająca apetyt na zajęcie wysokiego miejsca dwa spotkania przegrała w rzutach karnych, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Także reprezentanci NSW - obrońcy tytułu sprzed roku - musieli uznać wyższość innych drużyn. Czarnym koniem Turnieju okazała sie reprezentacja OSP Bolesławice, która debiutując zajęła drugie miejsce. bezkonkurencyjni okazali sie Przedsiębiorcy, którzy wysoko pokonywali swoich rywali i nie przegrali żadnego meczu.

Prezentujemy wyniki Turnieju:

Grupa A:
OSP Piotrowice - OSP Pastuchów 2:3
NSW - Samorządowcy 0:3
OSP Piotrowice - NSW 1:5
OSP Pastuchów - Samorządowcy 2:6
OSP Piotrowice - Samorządowcy 1:6
OSP Pastuchów - NSW 6:5

Grupa B:
OSP Bolesławice - OSP Jaworzyna 3:0
OSP Bolesławice - Przedsiębiorcy 1:6
OSP Jaworzyna - Przedsiębiorcy 2:8

Półfinały:
Samorządowcy - OSP Bolesławice 3:3 (k 0:1) Przedsiębiorcy - OSP Pastuchów 13:5

Mecz o III miejsce:
Samorządowcy - OSP Pastuchów 3:3 (k 1:2)

Mecz o I miejsce:
OSP Bolesławice - Przedsiębiorcy 0:5

Każda z drużyn, biorąca udział w turnieju otrzymała pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Organizatorzy zapewnili także nagrody indywidualne.

Najlepszy bramkarzem został wybrany Jarosław Widełka, mistrzem rzutów karnych - Grzegorz Zabrzeski, nagrodę Fair Play otrzymał Mateusz Ptak, zaś w uznaniu za największą ilość strzelonych bramek specjalną nagrodę dla króla strzelców otrzymał Daniel Głogiewicz.

Kolejna edycja Turnieju była nie tylko emocjonująca pod względem sportowej rywalizacji, ale ponownie stała się okazją do integracji różnych środowisk Gminy Jaworzyna Śląska.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30