Aktualności

Św. Mikołaj odwiedził świetlice środowiskowe

Św. Mikołaj  odwiedził świetlice środowiskowe

08-12-2011

Do 173 dzieci ze świetlic środowiskowych w naszej gminie dotarł w tym roku Św. Mikołaj. Chociaż wizyta gości z uwagi na jego napięty kalendarz była krótka, to jednak przyniosła dużo radości oraz wprowadziła w nastrojową przedświąteczną atmosferę. Każde dziecko zostało obdarowane paczką.

Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki ofiarności wielu sponsorów o wielkich sercach, którym w tym miejscu chcielibyśmy złożyć gorące podziękowania zarówno za wsparcie finansowe jak i rzeczowe w postaci słodyczy czy też upominków.
 

Słowa wdzięczności kierujemy do:

Pana Pawła Bujak „SANUSSI” Sp. Jawna w Jaworzynie Śl. Pani Joanny Zalęga Fertach, Pana Mariusza Sośniak Prezesa Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO- WOD”
Sp. z o. o w Świdnicy, Pani Ireny Lewandowskiej, Pana Stanisława Zagajewskiego, Pana Mariusza Kruk sklep w Jaworzynie Śl. ul. 1 Maja 12, Pana Tadeusza Księżnika, Pana Marcina Partyki, Państwa Katarzyny i Radosława Mentel, Państwa Barbary i Zbigniewa Bielak, Pani Agnieszki Ścibior, Państwa Anny i Jacka Wychowanek, Pana Jana Bal, Pana Witolda Sajdak,
Pana Kazimierza Przestrzelskiego, Pana Artura Żelaznego, Pana Sławomira Chmury, Pani
Iwony Wojciechowskiej Dyrektora Oddziału Banku Zachodniego w Jaworzynie Śl., Pana Jerzego Wagner Prezesa Zarządu Zebra Sp. z o. o z siedzibą w Dzierżoniowie, Drogerii i Market EKO Sp. z o. o sklep nr 1 w Jaworzynie Śl., Pana Konrada Kubś Dyrektora P.H. „ALFA” Elektro Sp. z o. o w Świdnicy ,Pana Sławomira Pasoń, Pana Stefana Wasung, Pani Wioletty Moc, Pani Aurelii Rogalskiej, Pana Jacka Kryszaka Tartak „DREMEB” w Milikowicach.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30