Aktualności

Bal Seniora

Bal Seniora

25-11-2011

W środę, 23 listopada br. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej odbył się bal z okazji Dnia Seniora. Głównym organizatorem balu byli członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Jaworzyny Śląskiej.

Jaworzyńscy seniorzy licznie stawili się na tej imprezie z okazji swojego święta - na sali widowiskowej Ośrodka Kultury zebrało się ponad 100 osób. Najlepsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości złożyli najstarszym mieszkańcom naszej Gminy przedstawiciele Władz z Burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem na czele.

Aby umilić seniorom czas spędzony na balu, zespół "Word Pick" oraz uczniowie Gimnazjum nr 1 przygotowali specjalny program artystyczny. Młodzież z naszej gminy pomogła także w samej organizacji balu, obsługując przybyłych gości, co było miłym zaskoczeniem dla starszych. Na balu seniorzy zaprezentowali własny program rozrywkowy, składający się z występów wokalnych, tanecznych oraz recytacji i kabaretu. Na specjalnej wystawie zaprezentowali także prace wykonane podczas zajęć, które odbywają się w siedzibie Związku, przy ulicy Mickiewicza. Bal zakończył się zabawą taneczną.

Bal mógł odbyć się dzięki pracy członków ZERiI w Jaworzynie Śląskiej oraz zaangażowaniu prywatnych osób i wielu instytucji, działających na terenie naszej Gminy.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30