Aktualności

„Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2011”

„Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2011”

16-11-2011

Komisja konkursowa nagrodziła laureatów szóstego już konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2011”, zorganizowanego przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych.

Ideą konkursu jest poszukiwanie aktywnych i kreatywnych ludzi, którzy sprawiają ,że świat staje się lepszy. Akcja promuje i nagradza osoby działające na korzyść ludzi i swojego otoczenia.
W konkursie przedstawiono 40 nominacji, a tegorocznymi laureatami zostali: Pani Alicja Szatkowska z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Ksiądz Franciszek Głód z Fundacji Albertówka.
Wrocławski Park Stanisława Tołpy został bogatszy o dwa drzewa :zasadzono akację i dąb na cześć nagrodzonych .Zorganizowano również spotkanie , na którym zaproszone osoby nominowane mogły zaprezentować swoją działalność, wymienić się doświadczeniem i pomysłami.
Osobą nominowaną z Jaworzyny Śląskiej była Pani Stefania Grajaszek Przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Dzięki aktywnej działalności i kreatywności Pani Stefani - seniorzy, osoby samotne i inwalidzi mają gdzie spędzać czas, realizują się na zajęciach manualnych, umysłowych i tanecznych, mogą korzystać z gimnastyki, zajęć na basenie i sali fitness oraz turnusu rehabilitacyjnego.
Pani Stefani serdecznie gratulujemy nominacji do konkursu i życzymy wielu wspaniałych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30