Aktualności

Szkoła Sukcesu w Pastuchowie

Szkoła Sukcesu w Pastuchowie

21-10-2011

Już od roku Szkoła Podstawowa w Pastuchowie bierze udział w programie Szkoła Sukcesu finansowanym z funduszy europejskich w ramach Programu Kapitał Ludzki. Przez ten czas uczniowie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności i uczyli się dostrzegać sukces nawet w najdrobniejszych osiągnięciach.

        W ramach programu każdy potrzebujący uczeń może skorzystać z pomocy logopedy i terapeuty, wziąć udział w dodatkowych zajęciach dydaktycznych z języka polskiego, matematyki, informatyki, przyrody i języka niemieckiego. Utalentowani tancerze rozwijają swoje umiejętności na zajęciach tanecznych, obdarzeni wrażliwością artystyczną zgłębiają tajniki malarstwa i rysunku, ci, których rozpiera energia, mają okazję do dodatkowych zmagań w różnych dyscyplinach sportu.
        Dzięki temu programowi nauczyciele zdobyli dodatkowe umiejętności, które mogą wykorzystać na swoich lekcjach, aby były jeszcze ciekawsze. Ubiegłoroczni absolwenci naszej szkoły wykazali się dużym talentem pisarskim, bo z umiejętności pisania osiągnęli wynik lepszy od średniej gminnej i wojewódzkiej. Uczniowie przekonali się, że drogą do sukcesu jest nie tylko ciężka praca, ale także innowacyjność w rozwiązywaniu problemów.
        Dodatkowo Szkoła wzbogaciła się w nowe pomoce dydaktyczne.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30