Aktualności

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR BURMISTZRA

  TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR BURMISTZRA

16-02-2009

W sobotnie przedpołudnie sala gimnastyczna w dawnej szkole kolejowej była areną rywalizacji w turnieju piłki halowej, organizowanym przez Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej oraz Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jaworzyny Śląskiej, Pana Ireneusza Bessera. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: Wędkarzy, Strażaków, Policjantów, Parafii w Jaworzynie Śląskiej oraz Samorządowców.

 

Po bardzo zaciętych pojedynkach najlepszą okazała się drużyna Samorządowców. Trofeum-Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza, trafił w ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej Artura Nazimka, który był kapitanem drużyny Samorządowców. Kolejne miejsca zajęli: II miejsce – Wędkarze, III – miejsce Strażacy, IV miejsce – Policjanci, V miejsce – Parafia Jaworzyna Śląska. Po zmaganiach sportowych i wyczerpującej rywalizacji przyszedł czas na regenerację sił. Niezawodnym sposobem okazały się golonka oraz chleb z domowym smalcem i ogórkiem.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i serdecznie gratulujemy świetnego przygotowania, hartu ducha oraz uczciwej walki. Mamy nadzieję, że kolejne imprezy tego typu będą dowodem na to, że sport to nie tylko zdrowie, ale i integracja.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30