Aktualności

Wędkarze najlepsi w piłce halowej

Wędkarze najlepsi w piłce halowej

01-02-2011

Dopiero w rzutach karnych rozstrzygnięta została kwestia zwycięzcy w dorocznym Turnieju Stowarzyszeń w Piłce Halowej, który odbył się 29 stycznia na hali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej.

Najlepszą okazała się drużyna Niezależnego Stowarzyszenia Wędkarskiego w Jaworzynie Śląskiej, która po remisie 3:3 w podstawowym czasie gry pokonała reprezentację jaworzyńskich przedsiębiorców w karnych 2:1. Trzecie miejsce zajęli samorządowcy, którzy sprawili największą niespodziankę zawodów, zwyciężając strażaków z OSP Jaworzyna Śląska 5:1.

W Turnieju wzięła rekordowa ilość drużyn. Aż osiem reprezentacji i prawie 80 zawodników rywalizowało o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Wszystkie mecze, a rozegrano ich szesnaście, odbyły się w sportowej atmosferze, chociaż podczas niektórych emocje sięgały zenitu.

Po zakończeniu sportowych zmagań przyszedł czas na uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się na sali widowiskowej SOKiBP. Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Ireneusz Besser w krótkich słowach podziękowali wszystkim zawodnikom, biorącym udział w turnieju, jednocześnie przekazując zaproszenie do uczestnictwa w innych imprezach integrujących lokalne środowiska. Oprócz nagród drużynowych podczas turnieju wręczono także indywidualne wyróżnienia.

Nagrodę za największa ilość strzelonych bramek w turnieju (9 goli) otrzymał Łukasz Karpacz (Wędkarze), który otrzymał z rąk Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza zaproszenie dla dwóch osób na walentynkowy koncert zespołu „Kombi” w Świebodzicach. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Tomasz Frankowski (Przedsiębiorcy), a najlepszym bramkarzem Sebastian Grajaszek (Samorządowcy). Królem strzelców w dodatkowym konkursie rzutów karnych został Mateusz Ptak (SOKiBP). Uhonorowano także jedyną grającą w turnieju przedstawicielkę płci pięknej, Panią Joannę Sionkowską (SOKiBP), która także otrzymała okolicznościowa nagrodę rzeczową.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30