Aktualności

Boisko otwarte dla uczniów i mieszkańców

Boisko otwarte dla uczniów i mieszkańców

14-10-2010

Wybudowane w ciągu dwóch miesięcy boisko przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej zostało uroczyście oddane do użytku. Termin otwarcia zbiegł się z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Boisko i oddana użytku w mijającej kadencji sala sportowa stworzyły właściwą bazę do prowadzenia zajęć sportowych nie tylko uczniów, ale również mieszkańców.

Oddane boisko posiada wymiary 20 x 44 m i jest dostosowane do gry w piłkę ręczną, piłkę siatkową oraz posiada dwa poprzeczne boiska do gry w piłkę koszykową.

Na samą uroczystość otwarcia obiektu do Jaworzyny przybył Starosta Powiatu Świdnickiego Pan Zygmunt Worsa oraz Wicestarosta Pan Ryszard Wawryniewicz. Panowie starostowie podkreślili, że w minionych czterech latach Jaworzyna Śląska wzbogaciła się o kilka nowoczesnych obiektów sportowych. Pani Dyrektor podziękowała natomiast Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi, Radzie Miejskiej oraz wykonawcy za podjęte decyzje i solidne wykonanie prac.
          Po przemówieniach przybyłych gości oraz Burmistrza uczniowie zaprezentowali przygotowany specjalnie na tą okazję program artystyczny.
Na boisku już pierwszego dnia amatorów sportu nie zabrakło do wieczora. W rozegranym meczu pomiędzy samorządowcami a uczniami lepsi okazali się uczniowie, a zwycięską, pierwszą bramkę na nowym boisku strzelił Krystian Jagieła.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30