Aktualności

Okres: 12-2010

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne dla samotnych i potrzebujących mieszkańców naszej gminy jest coroczną tradycją, a w organizację tego przedsięwzięcia w bieżącym roku zaangażowała się ogromna ilość osób i instytucji.

23-12-2010

czytaj więcej

Zaśnieżone drogi, gdzie dzwonić?

Zaśnieżone drogi, gdzie dzwonić?

W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi, wpływającymi niekorzystnie na stan dróg znajdujących się na terenie naszej gminy przekazujemy informację o numerach telefonów, pod które należy zgłaszać problemy dot. stanu utrzymania dróg:

22-12-2010

czytaj więcej

Projekt „Szansa na nowe jutro” - podsumowanie

Projekt „Szansa na nowe jutro” - podsumowanie

Projekt „Szansa na nowe jutro” właśnie dobiegł końca. Jego realizatorem był Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworzynie Śląskiej, a beneficjantami 15-stu mieszkańców naszej gminy, pozostających bez pracy i nieaktywnych zawodowo w wieku aktywności zawodowej korzystających z pomocy tutejszego ośrodka.

15-12-2010

czytaj więcej

Jaworzynianin Przewodniczącym Rady Powiatu

Jaworzynianin Przewodniczącym Rady Powiatu

Na wczorajszej pierwszej sesji radni Powiatu Świdnickiego dokonali wyboru Zarządu Powiatu oraz kierownictwa rady. Miło nam poinformować, że po raz kolejny radzie przewodniczyć będzie mieszkaniec naszej gminy. Przewodniczącym Rady Powiatu Świdnickiego wybrano Pana Krzysztofa Sołtysa, na co dzień dyrektora Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w wypełnianiu tej zaszczytnej funkcji.

03-12-2010

czytaj więcej

II sesja Rady Miejskiej

II sesja Rady Miejskiej

W dniu dzisiejszym na sesji Rady Miejskiej swoje ślubowanie złożył Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz. Po złożeniu przysięgi Burmistrz podziękował za ponowne obdarzenie go zaufaniem podczas wyborów oraz wyraził nadzieję, że kolejne rozpoczynające się cztery lata będą okresem bardzo dobrej współpracy radnych i burmistrza z pożytkiem dla gmin i jej mieszkańców.

02-12-2010

czytaj więcej

I sesja Rady Miejskiej

I sesja Rady Miejskiej

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami otworzył ją najstarszy wiekiem radny, którym jest Pan Jan Dochniak. Radni otrzymali zaświadczenia o wyborze, które wręczyła Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Pani Halina Kołodka, a następnie złożyli ślubowanie.

01-12-2010

czytaj więcej

Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego

Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego w sprawie nałożenia na właścicieli oraz zarządców budynków i innych obiektów budowlanych obowiązku usuwania zalegającego śniegu lub lodu.

01-12-2010

czytaj więcej

Turniej Szachowy

Turniej Szachowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków królewskiej gry w szachy do wzięcia udziału w XV Indywidualnym Mikołajkowym Turnieju Szachów Szybkich, który odbędzie się 5 grudnia 2010 roku w jaworzyńskim SOKiBP. Organizatorami turnieju są: Dolnośląski Związek Szachowy, Sekcja Szachowa GLKS Jaworzyna Śląska oraz Samorządowy Ośrodek Kultury. Regulamin turnieju dostępny jest na stronie internetowej SOKiBP:

Dowiedz się więcej.
 

01-12-2010

czytaj więcej

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII   Wszystkie

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30