Aktualności

Okres: 03-2016

Lokalny Program Rewitalizacji - ankieta

Lokalny Program Rewitalizacji - ankieta

W związku z przystąpieniem przez Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej do opracowania Lokalnego Planu rewitalizacji Gminy Jaworzyna Śląska na lata 2014-2020, pragniemy zachęcić Państwa do wypełnienia poniższej anonimowej ankiety, mającej na celu poznanie Państwa opinii na temat problemów występujących na obszarze objętym Programem Rewitalizacji.

Państwa ocena umożliwi jak najlepszy dobór działań w zakresie kompleksowej i zintegrowanej rewitalizacji, aktualnych potrzeb oraz przyszłych kierunków rozwoju Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska. 
https://jaworzyna-rewitalizacja.webankieta.pl/

25-03-2016

czytaj więcej

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie Obiektu Radiokomunikacyjnego GSM-R w obrębie Tomkowa.

Obwieszczenie w załączeniu.

23-03-2016

czytaj więcej

Wielkanocne dzieło pomocy koledze

Wielkanocne dzieło pomocy koledze

Z okazji Świąt Wielkanocnych  jaworzyńscy gimnazjaliści zorganizowali kiermasz ozdób wielkanocnych. Uczniowie wykonali  palmy i stroiki świąteczne. Dochód ze sprzedaży w kwocie 726 zł, przeznaczony został na wsparcie akcji zbiórki pieniędzy na zakup protezy ręki dla kolegi - Mikołaja. Kiermasz był jedną z konkurencji rocznego konkursu „Klasa Ekomaniaków”. Dziękujemy wszystkim uczniom za przekazanie stroików oraz wszystkim tym, którzy kupując stroik wsparli akcję.

23-03-2016

czytaj więcej

Jarmark Wielkanocny w Jaworzynie Śląskiej

Jarmark Wielkanocny w Jaworzynie Śląskiej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, tradycyjnie podczas Niedzieli Palmowej, od kilku lat organizuje Jarmark Wielkanocny. Główną atrakcją imprezy jest konkurs na najpiękniejszą aranżację tradycyjnego, wielkanocnego stołu. W tegorocznym konkursie wzięły udział trzy sołectwa: Sołectwo Milikowice, Sołectwo Czechy, Sołectwo Pastuchów, a także Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jaworzynie Śląskiej, Panie Małgorzata Dobroń i Katarzyna Bielińska z rodzinami oraz rodzina Państwa Michalskich.

Dowiedz się więcej.

22-03-2016

czytaj więcej

Powitaliśmy wiosnę

Powitaliśmy wiosnę

20 marca br. na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej Klub Młodzieżowy wspólnie z uczestnikami konkursu na najpiękniejszą Marzannę organizowanym przez SOKiBP, przywitali wiosnę. Mimo mało wiosennej aury, wolontariuszom Klubu Młodzieżowego udało się rozgrzać atmosferę. Młodzież przygotowała blok zabaw i konkursów, którymi rozbudziła wśród  uczestników festynu wiosenny nastrój.

Dowiedz się więcej.

22-03-2016

czytaj więcej

1 2 3 4   następne »

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII   Wszystkie

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30